Jakie są wskazania do zastosowania do zastosowania lasera Vectus?

Depilacja laserowa Vectus stanowi rozwiązanie idealne dla osób, którym zależy na trwałym usunięciu zbędnego owłosienia z różnych partii swojego ciała. Przeprowadzenie zabiegu w pierwszej kolejności poprawia samopoczucie, ale również gwarantuje oczekiwany efekt kosmetyczny. To jednak nie wszystkie korzyści płynące z jego wykorzystania. Zauważalne jest również znaczne ograniczenie poziomu potliwości oraz częstotliwości występowania rozmaitych infekcji skórnych.

Obecnie nieustannie dążymy do osiągania doskonałości niemal w każdej dziedzinie życia. W kwestii wyglądu przyjęło się, że nasze ciało powinno być idealnie gładkie i nie posiadać śladu zbędnego owłosienia. Sytuacja ta ulegała licznym zmianom na przestrzeni wieków. Dawniej nie było źle postrzegane posiadanie przez kobietę włosów pod pachami czy na nogach. Jednak dzisiaj jest to nie do pomyślenia. Moda i obowiązujące trendy będą się jeszcze z pewnością wielokrotnie zmieniać w przyszłości. Warto jednak pamiętać, że usuwanie nadmiernego owłosienia nie wiąże się jedynie z modą i estetyką.

Estetyka w depilacji

Usuwanie zbędnego owłosienia pojawiło się w naszej codzienności, jako rodzaj mody, która nas ukierunkowała. Estetyka jednak nie wiąże się z koniecznością stałego podążania za trendami. Pozbycie się nadmiaru włosków sprawia, że poprawia się nasze samopoczucie i samoocena, zyskujemy zdecydowanie większy komfort psychiczny oraz siłę do przełamywania ograniczających nas barier. Warto wiec pamiętać, że obecnie za estetyczny uznaje się brak owłosienia.

Higiena w depilacji

Zabieg depilacji laserowej Vectus stanowi również działanie wysoce higieniczne. Niezależnie od tego, w jakiej dokładnie partii ciała zlokalizowane są niechciane włoski, mogą one stanowi miejsce, w którym gromadzić się będą bakterie. W konsekwencji wzrasta ryzyko wystąpienia groźnych chorób oraz pojawienia się nieprzyjemnego zapachu. Oczywiście zachowywanie podstaw higieny osobistej i częste mycie się pozwala na ograniczenie takiego ryzyka, ale nie zyskujemy wówczas całkowitej pewności. Z tego powodu korzystne jest wykonanie zabiegu depilacji laserowej z wykorzystanie lasera Vectus.

Vectus usunie włosy na dobre!

Specjaliści zaznaczają, że Vectus jest obecnie jedyną na świecie aparaturą, która umożliwia pozbycie się zbędnego owłosienia na dobre. Posiada on aż 95% skuteczność. Pozostałe kilka procent stanowią włoski, które w trakcie cyklu zabiegów pozostawały w swojej fazie wzrostu i nie udało się ich usunąć. Najczęściej można je zauważyć w ciągu roku po procedurze, są cienkie i jasne, przez co ich widoczność jest znikoma. Możliwe jest wówczas wykonanie jednego zabiegu przypominającego czy też uzupełniającego, który pozwoli na trwałe pozbycie się całości owłosienia w zaledwie kilka minut.

Kiedy usunięcia owłosienia laserem diodowym Vectus jest wskazane?

  • Jeśli zależy nam na trwałym i szybkim pozbyciu się nadmiaru owłosienia,
  • Jeśli pojawianie się i odrastanie włosków sprawia, że odczuwamy dyskomfort,
  • Jeśli zależy nam na zmniejszeniu ryzyku rozwijania się infekcji,
  • Jeśli dążymy do zmniejszenia poziomu potliwości.

Przygotowanie do depilacji laserem Vectus