Najczęściej odwiedzają nas Panie

W Clinica Cosmetologica w Sopocie zabiegowi usuwania nadmiernego owłosienia z wykorzystaniem lasera diodowego Vectus poddają się przede wszystkim kobiety. Z pewnością można mówić o rosnącym zainteresowaniu i coraz większej ilości Pań, które nas odwiedzają. Za podstawowe przyczyny takiego stanu rzeczy uznaje się całkowitą bezbolesność zabiegu, jego wysoki poziom skuteczności oraz istnienie jakichkolwiek powikłań jedynie w teorii. Nie bez znaczenia jest również czas wykonania zabiegu, który jest niezwykle krótki.

Kobiety poddają się depilacji od bardzo dawna, jednak do tej pory wszystkie metody z których korzystały były raczej doraźne. Dzięki pojawieniu się na rynku skutecznego lasera diodowego Vectus znacząco wzrosło zainteresowanie trwałym usuwaniem zbędnego owłosienia. Powodem jest z pewnością fakt, że zabieg nie powoduje najmniejszych dolegliwości bólowych, a dodatkowo gwarantuje wysoką efektywność, gdyż usunięte włoski już nie odrosną.

Kobieta - ukochany zabieg depilacji Vectus Sopot

Lepsze samopoczucie dzięki nowoczesnemu zabiegowi

W dzisiejszych czasach większość kobiet poddaje się depilacji. Wynika to z faktu, iż tego się od nich wymaga pod względem kulturowym, społecznym czy zwyczajnie estetycznym. Obecnie bowiem idealnie gładką, pozbawioną nadmiaru owłosienia skórę uznaje się za symbol stanowiący jeden z wyznaczników piękna kobiecego ciała. Usuwamy włosy z nóg, pach, okolicy bikini, czy nad górną wargą. Trwałe usunięcie nadmiaru włosków może nam zapewnić znaczący komfort psychiczny, gdyż nie odczujemy nieprzyjemnego skrępowania jeśli wybierzemy się na plażę lub basen.

Gdzie się depilujemy?

Kobiety zdecydowanie najczęściej decydują się na zabieg depilacji laserowej nóg, gdyż tam, ich zdaniem włoski są najbardziej uciążliwe. W celu wykonania zabiegu na tej partii ciała kosmetolog wykorzystuje największą głowicę, jaką posiada urządzenie, co pozwala na znaczące skrócenie czasu trwania całej procedury. Mniejsze głowice świetnie sprawdzają się w miejscach wymagających większej precyzji, jak cieszące się rosnącą popularnością okolice bikini – również głębokie, czy okolica nad górną wargą.

Każdy zabieg usuwania zbędnego owłosienia z zastosowaniem lasera Vectus zajmuje niewiele czasu i jest w pełni bezpieczny oraz bezbolesny. Istnieje możliwość wykorzystania go właściwie na każdej problematycznej partii ciała kobiety. Jedyny warunek stanowi wykluczenie wszelkich przeciwwskazań do jego wykonania, które zostaną sprawdzone w czasie pierwszej wizyty ze specjalistom. Jeśli u nas nie występują możemy czuć się bezpiecznie.

Depilacja pach czy też górnej wargi zajmuje zaledwie kilka minut. Jeśli decydujemy się na usunięcie zbędnego owłosienia z nóg to konieczne będzie zarezerwowanie nieco większej ilości czasu, jednak mimo to zabieg będzie w pełni przyjemny i komfortowy dla pacjenta. Wykorzystanie innowacyjnego systemu chłodzenia, który stale i precyzyjnie dopiera parametry do konkretnej osoby sprawia, że zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Najczęściej wykonywane depilacje u Pań:

  • Depilacja nóg,
  • Depilacja bikini,
  • Depilacja pachwin,
  • Depilacja pach,
  • Depilacja wąsika.