• Dlaczego opłaca się wykonać zabieg depilacji laserowej Vectus?

  Przede wszystkim włosy usuwane są na stałe i zabieg zajmuje niewiele czasu. Istotne jest również, że każdy zabieg przeprowadzany jest w pełni indywidualnie, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i rzeczywistym pomiarom poziomu melaniny w skórze. W związku z tym zabieg cechuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Jednocześnie warto zaznaczyć, że jest to zabieg całkowicie nieinwazyjny , gdyż nie powoduje naruszenia ciągłości skóry.

 • Czy zabieg depilacji laserowej jest bolesny?

  Zabiegi usuwania nadmiernego owłosienia z wykorzystaniem lasera diodowego Vectus są w pełni komfortowe dla pacjentów i całkowicie bezbolesne. W czasie jego trwania włoski nie są wyrywane, a niszczone poprzez wysoką temperaturę. Nie jest ona jednak dla nas odczuwalna, dzięki zastosowanemu w głowicy systemowi Advanced Contact Cooling, czyli chłodzeniu przed, w trakcie oraz po impulsie, które zostaje dopasowane do naszego indywidualnego poziomu odczuwania bólu. W ten sposób zabieg staje się bardziej efektywny i zajmuje zdecydowanie mniej czasu.

 • Czemu warto wybrać zabieg depilacji laserem diodowym Vectus?

  To jedyne w swoim rodzaju urządzenie pozwala pozbyć się zbędnego owłosienia na stałe. Jest to najbardziej zaawansowana technologicznie i najnowocześniejsza aparatura na rynku. Obecnie uważa się go za najlepsze rozwiązanie na świecie, m.in. dlatego że uzyskał pozytywną rekomendację Amerykańskiej Agencji do Spraw Żywienia i Leków (FDA). Istotne jest również, że jest to obecnie najbezpieczniejszy sposób usuwania zbędnego owłosienia ze względu na możliwość stałego kontrolowania poziomu aktywnej melaniny w skórze.

 • Czy zabieg daje trwałe efekty?

  Tak. Seria zabiegów z wykorzystaniem lasera Vectus (4-6 spotkań) pozwala na pozbycie się około 95% owłosienia na konkretnej części ciała. Niewielka ilość włosków może pojawić się po jakimś czasie, najczęściej jest to maksymalnie rok. Wynika to z tego, że pozostawały one w chwili zabiegu w fazie uśpienia i poziom melaniny był w nich bardzo niski, więc nie było możliwości ich usunięcia. Niekiedy pojawienie się niewielkiej ilości włosków po zabiegu wynika również z zaburzenia gospodarki hormonalnej, co ma miejsce w czasie ciąży lub przy niektórych schorzeniach o podłożu endokrynologicznym. W takim wypadku zalecane jest przeprowadzenie jednego dodatkowego zabiegu, przypominającego, który ma na celu podtrzymanie objawów.

 • Z jakiej partii ciała można usunąć owłosienie dzięki laserowi Vectus?

  Wykorzystanie lasera diodowego Vectus pozwala na pozbycie się zbędnego owłosienia ze wszystkich części ciała. Specjalista ma możliwość dobierania różnej wielkości głowicy i jej zmieniania w czasie trwania zabiegu, zależnie od miejsca, w którym będzie przeprowadzana procedura. Laser Vectus jest bezpieczny niezależnie od tego, gdzie jest wykonywany – nogi, bikini czy wąsik. Dzięki swojej skuteczności i bezpieczeństwu uzyskał certyfikat FDA.

 • Czy laser zniszczy mi skórę?

  Leser nie powoduje uszkodzenia skóry. Jest dla niej całkowicie bezpieczny. Bezpośrednio po zabiegu może być ona zaczerwieniona lub miejscowo opuchnięta czy podrażniona. Jednak odczyny te znikają w ciągu kilku godzin lub maksymalnie dni.

 • Ile czasu zajmuje depilacja laserowa?

  Depilacja laserowa z wykorzystaniem lasera diodowego Vectus to najszybsze na świecie rozwiązanie. W czasie zabiegu specjalista ma możliwość wykorzystywania dwóch wymiennych głowic. Małe partie ciała obsługuje głowica o wymiarach 12×12 mm, większe 23×38 mm. Większa znajduje zastosowanie w usuwaniu owłosienia z nóg czy męskich pleców. Jeden zabieg usunięcia wąsika zajmuje zaledwie 1-2 minuty, włosów spod pach pozbędziemy się w około 5 minut, plecy to mniej więcej 10 minut. Najwięcej czasu należy zarezerwować na depilację obydwu nóg, gdyż około 30 minut.