• Laser Vectus przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Wiedziałam, że takie usuwanie zbędnego owłosienia jest skuteczne, ale nie sądziłam, że aż tak. Włoski pod pachami zniknęły właściwie już po pierwszym zabiegu. Kolejne jedynie dopełniły dzieła. Zdecydowanie mniej się pocę, nie muszę już codziennie golić pach idąc na siłownie. Dla mnie super sprawa! Już planuje zabieg na kolejną partię ciała i polecam każdemu.

   

  Jolka (34)

 • Na zabieg laserem Vectus zdecydowałem się z uwagi na nadmierną potliwość i dużą ilość wyprysków pojawiających się głównie na plecach i klatce piersiowej. Usunąłem owłosienie z torsu, pleców oraz pod pachami. Jestem pozytywnie zaskoczony, bo bałem się, że to nic nie da. Nie wierzyłem w moc lasera ale się myliłem. Dzięki pozbyciu się włosków, które już nie odrastają łatwiej mi dbać o higienę, skóra nie poci się tak intensywnie, nie czuć nieprzyjemnego zapachu i wyprysków jest już zdecydowanie mniej. Rewelacyjny zabieg!

  Kornel (44)

 • Ze względu na ciemny kolor włosów, włoski na mojej twarzy, które powinny być delikatnym meszkiem były ciemne i dość grube. Wyglądałam jakbym miała wąsy. Postanowiłam więc wykonać laserową depilację i pozbyć się ich na dobre. Zabieg zajął jedynie kilka minut, co mnie pozytywnie zaskoczyło. Już jestem jakiś czas po całej serii i włoski się nie pojawiają, a ja stałam się zdecydowanie bardziej pewna siebie. Dziękuję i polecam.

   

  Marika (25)

 • Nieustanne golenie nóg i bikini, aby wyjść na basen czy do sauny, a nawet po to by ubrać krótkie spodenki na siłowni było dla mnie mocno uciążliwe. Dlatego podjęłam decyzje o usunięciu zbędnego owłosienia właśnie z nóg oraz okolicy bikini, przeprowadzono również głębokie bikini, czego się nieco obawiałam. Jednak zabieg okazał się całkowicie bezbolesny, a włoski już nie odrastają. Jestem niesamowicie zadowolona i chętnie polecam Vectus koleżankom.

   

  Mariola (35)

 • Depilacja nóg i bikini laserem Vectus przebiegła wzorowo. Jestem bardzo zadowolona i planuje jeszcze jedną serię zabiegów pod pachami. Obecnie nadmiar włosów przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu, a szkoda również czasu na regularne golenie czy depilacje woskiem. Vectus jest świetnym rozwiązaniem dla współczesnej kobiety.

   

  Olga (31)

 • Do depilacji laserowej przekonała mnie moja dziewczyna. Mówiła o higienie i estetyce. Usunąłem włosy z torsu, pleców oraz pod pachami. Jestem bardzo zadowolony, gdyż zdecydowanie mniej się pocę, utrzymanie higieny jest łatwiejsze, a dodatkowo skóra zdecydowanie lepiej wygląda. Rozważam jeszcze inne depilacje, ale jeśli się zdecyduje to tylko z laserem diodowym Vectus, gdyż nie odczuwa się bólu, a zabieg zajmuje niewiele czasu.

   

  Konrad (24)

 • W Clinica Cosmetologica poddałam się usunięciu nadmiaru owłosienia z okolicy twarzy – głównie nad górną wargą oraz na brodzie. Z efektu jestem bardzo zadowolona, gdyż nieestetyczne włoski, szpecące moją urodę, już się nie pojawiają, a ja zdecydowanie chętniej uczestniczę w różnego rodzaju spotkaniach towarzyskich.

   

  Ania (37)

 • Mój zabieg usuwania zbędnego owłosienia laserem Vectus trwała mniej niż godzinę i już po pierwszej sesji widzę zmianę. Usunięto włoski z całej powierzchni nóg oraz okolicy bikini. Długi wakacyjny wyjazd nie będzie już stwarzał konieczności do ciągłego golenia lub bolesnych zabiegów depilacji woskiem. Dla mnie to najlepsze i najbardziej korzystne rozwiązanie dla każdej kobiety.

   

  Lena (28)