W naszej placówce prowadzimy darmowe konsultacje z kosmetologiem, który oceni stan skóry i przeprowadzi odpowiedni wywiad.

W sytuacji, gdy jakikolwiek element na skórze wzbudzi u kosmetologa wątpliwości, nasi kosmetolodzy skonsultują zmiany z lekarzem dermatologiem we współpracującej z nami Clinica Dermatologica.

Każdy pacjent zanim zostanie poddany zabiegowi z wykorzystaniem lasera diodowego Vectus zgłasza się na bezpłatną wizytę kwalifikacyjną przeprowadzoną przez kosmetologa. Jej celem jest przede wszystkim dokładne ocenienie stanu skóry, jak również wykluczenie występowania jakichkolwiek przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu. Możliwe jest bowiem, że medyczne wskazania u konkretnego pacjenta stanowią czynnik, który wymusza zrezygnowanie z zabiegu lub przesunięcie go w czasie. Niektórym pacjentom zalecane jest odbycie wizyty kontrolnej u dermatologa przed skorzystaniem z procedury, a u niektórych już po niej.

Konsultacja z naszym kosmetologiem odbywa się bezpłatnie!

dermatolog

„Na skórze mogą występować najróżniejsze zmiany. Mogą one stanowić wskazówkę świadczącą o schorzeniu, którego rozpoznanie możliwe jest jedynie przez specjalistę dermatologa, posiadającego doświadczenie. Niekiedy konieczne jest również wykorzystanie specjalistycznego sprzętu diagnostycznego. Z tego powodu zanim rozpoczniemy ingerencję w strukturę skóry najlepiej jest rozwiać wszelkie wątpliwości.” – zaznacza dr n. med. Igor Michajłowski z Clinica Dermatologica.

Jeśli kosmetolog zauważy zmiany budzące wątpliwość – skorzysta z konsultacji z lekarzem dermatologiem z Clinica Dermatologica.

Dokładność i skrupulatność

„Po pierwsze – nie szkodzić” – to podstawowa zasada, która obowiązuje nas każdego dnia. Wszystkie osoby zgłaszające się do nas w celu usunięcia swojego problemu są traktowani w sposób indywidualny oraz kompleksowy. W czasie pierwszej wizyty kwalifikacyjnej skupiamy się na dokładnej ocenie stanu skóry i przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu. Działania takie sprawiają, że jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa wszystkim naszym pacjentom. Dodatkowo troszczymy się o ich komfort psychiczny rozwiewając wszelkie obawy dotyczące samego zabiegu.

Dla nas sprawą priorytetową jest zdrowie naszych pacjentów. Naszym zdaniem wyleczenie zmian skórnych to kwestia zdecydowanie bardziej istotna niżeli wykonanie zabiegu kosmetycznego. Do czasu aż nie dojdzie do rozwiania wszelkich wątpliwości zdrowotnych nie zostanie wykonany zabieg.